Banka Hesap Numaralarımız

O5327361592

destek@nilaykoltuk.com

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Nilay Koltuk Mobilya

Nilay Koltuk şirketimiz 2008 yılında kurulmuş olup yenilikçi tasarımlarıyla müşteri karşına geçmiştir. Ev mobilyası, oturma grupları, salon takımları gibi  ev dekarosyonu hakkında yenilikçi çözümler ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  Kurulduğu andan bu yana kendini geliştirmeyi hedefleyen Nilay Koltuk ev dekarosyonu hakkında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere sunmaktadır.  Daima yenilikçi ve kaliteli üretim yapmayı hedefleyen,sürekli gelişen teknoloji ile kendine gelişmeyi amaç edinen şirketimiz, müşeri memnuniyeti odaklı işlerini planlı ve programlı sürdürmektedirler.

vision

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlarda, yenilikçi üretim ve ürünlerini geliştirip siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

vision

VİZYONUMUZ

Nilay koltuk şirketimiz daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmek istemeleridir. Şirketimiz mobilya sektöründe yıllardır  bulunmuştur ve yenilikçi çözümleri ile lider firma olma yolunda emin adımlar ile yürümektedir.

DEVAMI

Şirketimiz kendi bünyesinde üretim yeri , makineleri ve uzman kadrosuyla sürekli kendini yenilemektedir.  Bu da firmamızın gelişmekte ve büyümekte olduğunu göstermektedir.

Bizi Arayın O5327361592

Bizi Arayın O5327361592

Mahmudiye mahallesi Ertuğrulgazi caddesi 4.sokak no:27 Yeni sanayi-İnegöl/Bursa
O5327361592
02247134271
destek@nilaykoltuk.com

E-KATALOQ

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Nilay Koltuk Mobilya

Copyright 2020 © NİLAY KOLTUK mobilya firması Tüm hakları saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ